account manager

Egy újabb vidám, lendületes és precíz munkatársat keresünk! Csapatjátékost, aki elkötelezett a digitális világ felé és folyamatosan fejlődni szeretne.

Digitális világban jártas account managert keres a globalplaza Kft. digitális ügynökség. Cégünk 12 éve dolgozik neves márkákkal, nagy bevásárlóközpontokkal. Az account manager feladata, hogy menedzselje az ügyfeleink digitális kommunikációját és megjelenését A-tól Z-ig. Egy apró Facebook poszttól az online reklámkampányon át a weboldalfejlesztésig. Kezeli az ügyfeleket, átlátja és irányítja a fenti folyamatokat, begyűjti és végrehajtja a feladatokat. Precízen kiadja a teendőket a tartalom menedzsernek, grafikusnak, programozónak, médiatervezőnek.

Fontos nekünk:

  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldás, konstruktív gondolkodás
  • Proaktivitás, kreativitás
  • Projektmenedzselésben való tapasztalat
  • Remek helyesírás, kreatív szövegírás
  • Csapatban és önálló munkavégzésre való képesség

Feladatok:

  • Ügyfelek kezelése, alapos ismerete
  • Kommunikáció, problémamegoldás
  • Saját és mások feladatainak menedzselése
  • Digitális stratégiai tervezés
  • Stratégia megvalósítása
  • Ajánlatok készítése
  • Kampányok, fejlesztések vezetése
  • Ötletek, tervek prezentálása, prezentáció készítése
  • Közösségi média és webtartalom kezelés
  • Riportok és elemzések készítése, összefoglalása

Kötelező alapismeretek:

  • Google hirdetési eszközök
  • Google Analytics
  • Facebook Business Manager és Insights
  • Prezentációs szoftverek
  • Office programok használata
  • Google Sheets, Docs, Slides

Légy képben a következőkkel:

  • Legújabb digitális trendek
  • Közösségi média világa
  • HTML alapismeretek
  • Photoshop alapismeretek

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség
  • Ha folyamatosan magadat is képzed a témában
  • Online marketing tapasztalat (ügynökségi vagy ügyfél oldalon)
  • Legalább két éves munkatapasztalat

Juttatások:

  • Fejlődés, szakmai képzés, tanulás
  • Bónuszok
  • Előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Közös programok, szórakozás

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, Szövetség utca.

Ha a fentieknek megfelelsz és magadénak érzed a munkakört, akkor jelentkezz, várunk! Küldd el a fényképes önéletrajzodat, rövid motivációs leveled, és a fizetési igényedet a karrier(kukac)globalplaza.hu címre.